O Nas

BackTicket.pl - strona do wymiany informacji między ludźmi, którzy chcą zwrócić bilety i ludźmi, którzy chcą kupić bilety. Jest to bezpłatna strona internetowa dla wymian, zwracania lub sprzedaży biletów, z których, niestety, nie udalo sie skorzystać.

W sytuacji, gdy zakupiliśmy bilet do teatru, na koncert lub na pociąg, lecz z przyczyn losowych nie możemy z niego skorzystać, zazwyczaj wydzwaniamy do znajomych z pytaniem, czy nie planowali udziału w imprezie, na którą bilet posiadamy. Alternatywą staje się strata czasu w kolejkach i jego zwrot po niższej cenie. Korzystanie z naszej strony, pozwoli uniknąć, tego rodzaju kłopotu. Wiedząc, że nie wykorzystamy biletu, możemy wystawić tu darmowe ogłoszenie, z propozycją jego sprzedaży.
Czasami, kiedy ktoś kupił bilet do teatru, na koncert lub na pociąg ale z jakich powodów nie może korzystać z tego biletu, należy dążyć, aby zadzwonić do znajomych i zapytać, czy nie potrzebują biletu do tego zdarzenia lub udać się do kasy i zwrócić bilet w cenie poniżej nabycia, tracić pieniądze i czas w kolejkach. Stworzony specjalnie dla osób, które po prostu wiedzą, że nie skorzystają z biletów na imprezę. To wystarczy zostawić ogłoszenie na tej stronie internetowej, że chce sprzedać bilet (y).


Niejednokrotnie stajemy wobec problemu wyprzedanych w kasach biletów. W tych okolicznościach skorzystanie z naszej strony daje szansę na zobaczenie wymarzonego spektaklu teatralnego lub seansu filmowego. Zazwyczaj sprzedający niewykorzystane bilety, oferują je po niższej cenie. Tym samym okazyjnie możemy nabyć bilety na najlepsze miejsca. Na stronie można bezpłatnie opublikować ogłoszenie z pełnym opisem biletu, a także zadać pytania dotyczące szczegółów, lub zadzwonić, jeśli osoba , która zamieszczająca ogłoszenie podała swój numer telefonu kontaktowego.
Więcej niż jeden raz, każdy z nas ma do czynienia z sytuacją, w której biletów w kasie nie ma! Ale są ludzie, którzy na pewno nie będą mógłi udać się do zdarzeń, na przykład pójść na ten spektakl de teatru. Zazwyczaj ludzie, którzy sprzedają bilety, oferując ih po cenie niższej niż nabyte, tym bardziej, w większości przypadków, dobre miejsca. Ponieważ strona publikuje bezpłatny ogłoszenia, można napisać osobie pytanie o bilecie dla wyjaśnienia szczegółów lub wystarczy zadzwonić, jeśli osoba, która rozmieściła ogłoszenie na stronie telefon kontaktowy.


Jeśli masz pytania dotyczące strony, możesz zadać je nam korzystając z formularza kontakt Kontakt

Przyjemnego korzystania.